• 031.426.02.60
 • scoalanr1_stefanesti@yahoo.com
 • Corp A – Șoseaua Ștefăneșt nr. 147
 • Activități sportive

  Activități sportive

  Astazi, echipa de fotbal a scolii noastre a obținut locul al III-lea în cadrul cupei la nivel județean “Juniorul”. Felicitari elevilor : Plumbuitu Gabriel, Pârvan Ionuț, Mihalache Ionuț, Vasile Mihai, Popica Raul, Lincan Cosmin, Haidin Nelu, Grigore Filip, Andreas George, Bucea George, Dumitru Florian, Coman Rafael, Capătă Nicolae!
  Multumim domnului director Ștefan Cristian care a făcut tot posibilul ca noi, sa ajungem la aceasta competiție și nu în ultimul rand conducerii primăriei pentru suport.

  Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența vizitatorilor pe acest website, pentru a înțelege traficul și audiența noastră. Înainte de a continua navigarea, te rugăm să parcurgi Politica de Confidențialitate.
  Skip to content