• 031.426.02.60
 • scoalanr1_stefanesti@yahoo.com
 • Corp A – Șoseaua Ștefăneșt nr. 147
 • Începând de anul acesta suntem digitalizați!

  Începând de anul acesta suntem digitalizați!

  Catalogul electronic ADSERVIO

  Adservio, ca platformă de management educaţional, te ajută să îţi organizezi fără efort toate activităţile şi să obţii rezultatele pe care ţi le doreşti. Adservio este mai mult decât un catalog digital. Îţi oferim accesul la informaţii şcolare complexe, chiar dacă eşti în România sau în străinătate, indiferent dacă foloseşti un desktop, un laptop, o tabletă sau un telefon mobil.

  Leave a comment

  Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența vizitatorilor pe acest website, pentru a înțelege traficul și audiența noastră. Înainte de a continua navigarea, te rugăm să parcurgi Politica de Confidențialitate.
  Skip to content