• 031.426.02.60
 • scoalanr1_stefanesti@yahoo.com
 • Corp A – Șoseaua Ștefăneșt nr. 147
 • Pachete de Paște pentru copii

  Pachete de Paște pentru copii

  🎁 Cu ocazia Paștelui, viceprimarul comunei Ștefăneștii de Jos, Mircea Gheorghiță, a împărțit împreună cu conducerea primăriei și cea a școlii (director și director adjunct) 760 pachete pentru preșcolari și elevi ai școlii gimnaziale.

  🐰 Copiii au fost extrem de bucuroși de primirea pachetelor, diplomelor de merit ca recompensă pentru implicarea lor în activitățile educaționale și, mai ales, pentru iepurașul costumat care i-a vizitat astăzi.

  Leave a comment

  Folosim cookie-uri pentru a îmbunătăți experiența vizitatorilor pe acest website, pentru a înțelege traficul și audiența noastră. Înainte de a continua navigarea, te rugăm să parcurgi Politica de Confidențialitate.
  Skip to content